W I T A J na dietus.pl!

Firma DIETUS, którą prowadzę już od ponad 15 lat, zajmuje się poradnictwem dotyczącym Zdrowego Żywienia, Odchudzania i Żywienia osób aktywnych fizycznie – w tym sportowców wyczynowych.

W bogatej ofercie usług znajdziesz: konsultacje dietetyczne, pomoc w ocenie i racjonalizacji sposobu żywienia, układanie wzorcowych jadłospisów i programów dietetycznych, a także monitorowanie ich skuteczności.

Specjalizacją firmy jest układanie diet indywidualnych, dopasowanych do potrzeb i możliwości konkretnego pacjenta. Opracowując taką dietę bierze się pod uwagę szereg czynników, takich jak: stan zdrowia, aktywność fizyczna, upodobania żywieniowe i umiejętności kulinarne, rozkład zajęć w ciągu dnia, a także ile czasu można przeznaczyć na przyrządzanie posiłków.

Z moich doświadczeń wynika, że taka dieta przynosi najlepsze rezultaty, niezależnie od tego czy chcesz zdrowo się odżywiać, schudnąć, czy poprawić wyniki w uprawianym sporcie. Oczywiście pod warunkiem,
że postawisz sobie realne cele i masz odpowiednią motywację, czego gorąco życzę i Zapraszam.

mgr inż. Joanna Łapucha
Dietetyk

The second report, due out early next year, will focus on safety college homework strategies that schools and local police departments have found to be effective.